Ważny apel wołowskich urzędników.
- W związku z przebudową Śródmiejskiego Obejścia Wołowa apelujemy do wszystkich mieszkańców o zachowanie szczególnej ostrożności i poszanowanie zabezpieczeń na terenie budowy - czytamy w komunikacie urzędników, którzy proszą też o nieniszczenie ogrodzenia zabezpieczającego teren budowy. - Teren ten musi pozostać zamknięty dla osób postronnych ze względów bezpieczeństwa - podkreślają i informują, że teren budowy jest objęty monitoringiem.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
To nie wandale a działkowicze seniorzy o których nie pomyślano . Jest sezon działkowy nikt nie pomyślał o tym aby ułatwić im choć troszkę . Nikt nie jest przeciwny drodze , ale traktujmy się po prostu po ludzku
To nie wandale a działkowicze seniorzy o których nie pomyślano . Jest sezon działkowy nikt nie pomyślał o tym aby ułatwić im choć troszkę . Nikt nie jest przeciwny drodze , ale traktujmy się po prostu po ludzku