EVERYBODY
3
PEWNIACZKI
5
Bramki: P. Lofek, M. Kaniecki, M. Malinowski oraz A. Antochów (2), O. Juwa, K. Kowaluk, A. Judziński. Kiedy kurz po mistrzowskich zmaganiach nieco już opadł, na wołowski parkiet wybiegły ekipy Ramie w Ramie i Mlekołaków. Ich starcie ostatecznie zamykało sezon i także miało swoją wagę - nawet podwójna. W przypadku zwycięstwa bowiem drugiej z wymienionych ekip zajmowała miejsce na najniższym szczeblu ligowego podium, zaś przy niesamowicie skutecznym występie szansę na sięgnięcie po koronę króla strzelców miał krzelowski snajper Dominik Chylak. Cały mecz miał bardzo jednostronny przebieg i od samego początku jego tempo dyktowały Mlekołaki, rywale zaś skupiali się na przeszkadzaniu im w grze i to w dosłownym rozumieniu tego słowa. Ponieważ w futbol grała tylko jedna ze stron, to ewentualne końcowe rozstrzygnięcie meczu szybko przestało być sportową zagadką, a ewentualne emocje towarzyszyć mogły snajperskiej gonitwie, którą krzelowski napastnik zamknął cyfrą 7 trafień i choć był to ligowy rekord, to jednak nie dał mu strzeleckiej korony.RAMIE W RAMIE
0
MLEKOŁAKI
8
Bramki: D. Chylak (7), M. Białek.TABELA
1.
PEWNIACZKI
12
30
59-30
2.
Everybody
12
28
64-30
3.
Mlekołaki
12
22
51-31
4.
Piłkarski Poker
12
21
34-34
5.
Ramie w Ramie
12
9
47-60
6.
Juszka Wołów
12
0
29-93
7.
Zpowyłamywanymi…
12
15
43-49
Po ostatnim gwizdku nastąpiła uroczysta ceremonia zamknięcia sezonu i rozdanie nagród. Ze zwycięstwa już drugi rok z rzędu mogła cieszyć się drużyna Pewniaczków, której piłkarze tym razem dopiero w ostatnich minutach swojego ostatniego występu przechylili szalę końcowego triumfu na swoją stronę. W sobotę kluczową postacią mistrzowskiej drużyny okazał się A. Antochów, który swoją grą w całym ligowym sezonie w pełni zasłużył na indywidualne wyróżnienie, jakim było przyznanie temu młodemu zawodnikowi tytułu MVP całego sezonu. Znaczące piętno na grze swoich zespołów odcisnęli również Paweł Janus (Everybody) oraz Paweł Leśniewski (Juszka Wołów), plasujący się tuż za plecami Pewniaczka. Do końca o koronę króla strzelców walczył D. Chylak, ale mimo niezwykle udanego sobotniego występu, w całych rozgrywkach zgromadził on na swoim koncie 25 trafień, co dało mu dopiero 2.wynik. Najskuteczniejszym zawodnikiem rozgrywek okazał się bowiem Mateusz Urbaniak (Ramie w Ramie), zdobywając w swoich występach o jednego gola więcej. Snajperskie pudło zamknął Krystian Włodarczyk (Everybody), gromadząc na swoim koncie 17 trafień. Indywidualnych wyróżnień doczekali się także golkiperzy, a najlepszym z nich okazał się Tomasz Szydełko, który strzegł bramki Piłkarskiego Pokera. Jego zespół mocno wszedł w rozgrywki i na ich starcie sporo zamieszał na rankingowym szczycie, ale później trafiły się także słabsze występy i ostatecznie Pokerzyści zakończyli rozgrywki poza podium. W gronie wyróżnionych piłkarzy na pozycji nr 1 znaleźli się także Wiktor Pelikan (Mlekołaki) oraz Kacper Golinowski (Pewniaczki).
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze