Reklama

Zapaliło się drzewo złożone przy piecu

29/01/2021 19:40

OSP Lubiąż interweniowała w budynku mieszkalnym przy ul. Kolejowej w Lubiążu.

- Po dojeździe na miejsce zdarzenia okazało się, że zaczynało się tlić składowane drzewo przy piecu centralnego ogrzewania - informują strażacy. - Szybka interwencja zapobiegła dalszym skutkom pożaru.

/źródło: OSP Lubiąż/

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości