Reklama

Zawodnicy Wiatr Wołów zdobyli srebro i tytuły wicemistrzów Polski

06/12/2021 16:24

Bardzo udane X Mistrzostwa Polski Młodzików dla zawodników z MGLKS WIATR WOŁÓW. We Włodawie wywalczyli dwa srebrne medale i dwa tytuły wicemistrza Polski.

Na podium stanęli:

1. Max Rozpędek - kat.57kg - miejsce 2 i tytuł WICEMISTRZA POLSKI.

2. Kuba Piotrowski - kat.68kg - miejsce 2 i tytuł WICEMISTRZA POLSKI.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

fot. Wiatr Wołów

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości