Tym razem zdobywaliśmy Szczecin- poinformował Leszek Kołtun. - Poziom walk na bardzo wysokim poziomie ze względu na specyfikę turnieju a mimo to dwa złote i jeden srebrny medal: Liliana Kołtun, Krystian Wasiłek, Maja Kuchta. Czwarte miejsce zajął Sebastian Więcław, piąte miejsce Szymon Krupa. Ogromne podziękowania dla drugiego trenera Kiary Kołtun.
Komentarze