Już jutro, 16 sierpnia w NMP Królowej Polski w Brzegu Dolnym po każdej mszy świętej przy wyjściu z kościoła odbędzie się zbiórka na pomoc ofiarom w Libanie. /fot. parafia NMP Królowej Polski/
Komentarze