Były tańce, tort i świetna zabawa. Tak bawiło się liceum z Wołowa.
- Piękny walc, przemowy i podziękowania, niesamowita atmosfera i świetna muzyka. Serdecznie podziękowania dla rodziców i uczniów za wspaniałe przygotowany bal półmetkowy - tak podsumowane wydarzenie, w którym wzięli udział uczniowie klas trzecich Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika w Wołowie. Impreza, co widać na załączonych zdjęciach, była bardzo udana, a licealiści i ich goście bawili się wyśmienicie. Kolejna okazja do wspólnej zabawy już za dwa lata, na sto dni przed maturą.
zdjęcia: LO w Wołowie/fanpage
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze