Reklama

Święto Sybiraków w Brzegu Dolnym

21/09/2016 16:34
Członkowie Związku Sybiraków w Brzegu Dolnym obchodzili swoje święto. Po uroczystej mszy świętej w kościele pw. Chrystusa Króla, spotkali się z władzami gminy i powiatu w Dolnobrzeskim Ośrodku Kultury. Zdzisław Jamborski przedstawiał po kolei członków związku. We wtorkowym wydaniu Kuriera Gmin przeczytacie o szczegółach uroczystości, a Zdzisław Jamborski opowie o swoich wspomnieniach z zesłania na Syberię.
Reklama

Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości