Z powodu zakażeń koronawirusem część uczniów przebywała, a część do 18 listopada przebywa na kwarantannie. - Sytuacja w szkole wydaje się stabilna, aczkolwiek nie mija niepokój o zdrowie moich uczniów - pisze Małgorzata Gajos. - Informacje o prawdopodobnym pozytywnym wyniku testu przychodzą do mnie nawet późną porą. Moim zadaniem jest zapobiegać rozprzestrzenianiu się epidemii, współpracować z pracownikami Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Wołowie.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze