Reklama

"Zetkowicze" na Jasnej Górze

23/04/2016 10:36
Tradycyjna wycieczka maturzystów ZSZ w Brzegu Dolnym na Jasną Górę. 6 kwietnia tegoroczni uczniowie z klas 3LO oraz 4 Technikum wraz z panią Alicją Grochowską oraz panią Ewą Sikorą-Schick wybrali się do Częstochowy, aby na Jasnej Górze prosić o szczególne łaski na okres matur. Podczas pobytu w tak wyjątkowym, szczególnie dla Polaków, miejscu, nie tylko uczestniczyli we Mszy Świętej w intencji maturzystów, ale byli również świadkami kontemplacji obrazu Matki Boskiej Częstochowskiej. Uczestnicy wyjazdu podziwiali architekturę klasztoru: Bazylikę, Arsenał, Skarbiec, Bastion św. Trójcy oraz widoki z wieży. Uczniowie wrócili pełni wiary w jak najlepsze zdanie egzaminów. K. Zięba
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości