Reklama

Zielona gmina Wołów: Zagospodarowany kolejny klomb w Lubiążu i drzewka z Rynku w nowym miejscu

25/11/2023 09:18

#zielonywołów

Kolejne prace w Lubiążu. Tym razem zagospodarowany został kolejny klomb. Znajduje się on przy wlocie ul. Witosa od strony ul. Wojska Polskiego. Kolejny raz jako PGK Wołów dołożyliśmy swoją cegiełkę, przekazując geowłókninę oraz ozdobne kamienie. Lubiąż pięknieje z dnia na dzień i co najważniejsze - staje się zielony.

Drzewka z rynku znalazły nowe miejsce!
Na wołowskim Rynku od jakiegoś czasu znajdują się ozdobne ławki, które przyozdobione są różnoraką zielenią. W samym środku znajdują się młode drzewka, które stają się coraz większe. To wymagało przeniesienia ich w inne miejsce. Pracownicy PGK Wołów przesadzili drzewka na pas zieleni znajdujący się nieopodal Poczty Polskiej oraz budynku Straży Pożarnej. Teraz mają bardzo dobre warunki do wzrostu, a jednocześnie upiększają teren wyremontowanej niedawno drogi 338. Jest pięknie! Jest zielono!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości