Otrzymaliśmy pierwsze zdjęcia ukazujące zimę, autorstwa pani Wiktorii z Wołowa z dopiskiem "Mróz przytulił się do roślin ;)". Fotografie zostały nadesłane nam drogą elektroniczną, na [email protected]. Jeżeli i Wy chcielibyście pochwalić się swoimi fotografiami, zachęcamy do wysyłania ich na wskazany adres e-mail. Galerię przesłanych zdjęć opublikujemy na łamach naszego Tygodnika.