Miesiąc temu, 1 września wszedł w życie nowy rozkład jazdy pociągów. Niestety jeszcze w tym roku nastąpi kolejna zmiana, dość niekorzystna dla naszych mieszkańców. Na kolej narzekamy często - stare składy, często przepełnione, niedostosowane godzinowo do realistycznych potrzeb podróżujących, zbyt rzadkie połączenia lub ich brak. Niestety, dla naszego powiatu nie ma nic dobrego w kolejnych zmianach. Co nam zabiorą? - pociąg Regio z Wrocławia do Wołowa 6:24; - pociąg Regio z Wołowa do Wrocławia 12:06; - pociąg Regio z Wrocławia do Głogowa 18:54; - pociąg Regio z Wołowa do Wrocławia 20:44. Co okroją i skrócą? - pociąg Regio z Wrocławia do Ścinawy 13:56 - do Wołowa pojedzie tylko w dni robocze; - pociąg Regio ze Ścinawy do Wrocławia 15:21- z Wołowa pojedzie tylko w dni robocze. O dokładnym terminie będziemy informować na łamach Kuriera Gmin.
Komentarze