Reklama

Zlikwidują połączenia już w tym roku!

02/10/2019 10:55
Miesiąc temu, 1 września wszedł w życie nowy rozkład jazdy pociągów. Niestety jeszcze w tym roku nastąpi kolejna zmiana, dość niekorzystna dla naszych mieszkańców. Na kolej narzekamy często - stare składy, często przepełnione, niedostosowane godzinowo do realistycznych potrzeb podróżujących, zbyt rzadkie połączenia lub ich brak. Niestety, dla naszego powiatu nie ma nic dobrego w kolejnych zmianach. Co nam zabiorą? - pociąg Regio z Wrocławia do Wołowa 6:24; - pociąg Regio  z Wołowa do Wrocławia 12:06; - pociąg Regio z Wrocławia do Głogowa 18:54; - pociąg Regio z Wołowa do Wrocławia 20:44. Co okroją i skrócą? - pociąg Regio z Wrocławia do Ścinawy 13:56 - do Wołowa pojedzie tylko w dni robocze; - pociąg Regio ze Ścinawy do Wrocławia 15:21- z Wołowa pojedzie tylko w dni robocze. O dokładnym terminie będziemy informować na łamach Kuriera Gmin.
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości