Reklama

Zmieni się firma wywożąca odpady z Brzegu Dolnego

18/11/2021 09:24

- Od 1 grudnia 2021 roku obsługę wywozu nieczystości w Brzegu Dolnym przejmie jednak firma Alba, która to wskazała zastrzeżenia do sposobu rozstrzygnięcia przetargu przez Gminę, na co wniosła skargę do Krajowej Izby Odwoławczej - informuje Obywatelski Brzeg Dolny.

Na fanpage Obywatelski Brzeg Dolny czytamy też, że skarga ta okazała się zasadna, przez co od 1 grudnia 2021 roku to Alba, a nie jak pierwotnie wskazała Gmina Brzeg Dolny- FBSerwis Wrocław Sp. z o. o. będzie świadczyła usługi wywozu nieczystości na terenie Gminy. - Mamy nadzieję, że zmiana operatora przełoży się na podniesienie usług świadczonych usług. Prawdopodobnie znikną tzw. "dzwony na selektywną zbiórkę odpadów" - informują mieszkańcy.

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości