Pani Grażyna z Brzegu Dolnego zwróciła uwagę, że na ul. Zwycięstwa, w pobliżu przedszkola, kierowcy parkują samochody na ścieżce rowerowej. - Mama z wózkiem czy rowerzyści muszą jechać ulicą przez nieodpowiedzialnych kierowców. Stwarzają dla nas zagrożenie - mówi pani Grażyna. Kto łamie przepisy? Więcej w najnowszym, już dostępnym wydaniu Kuriera Gmin.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze