Burmistrz Gminy Wołów Dariusz Chmura, Przewodniczący Rady Miejskiej Jan Tomków oraz sołectwa Gminy Wołów zapraszają na Dożynki Gminne 2022.
Dożynki odbędą się 3 września w parku przy Wołowskim Ośrodku Kultury. W programie m.in.:występ zespołu ludowego "Mojęcice", występ Zespołu Folklorystycznego "Lubin", konkurs na najładniejszy wieniec oraz turniej sołtysów o "Sierp tatowy", występ Zespołu Ludowego "Warzęgowianie", a także zabawa taneczna z "Dance Menu" i koncert zespołu Papa D
- Zachęcamy Sołectwa do udziału w konkursie na najpiękniejszy wieniec oraz do prezentacji stoiska z wszelkiego rodzaju płodami, plonami rolnymi, rękodziełem, fotografią, albumami i innymi formami wystawy, prezentującymi historię danej miejscowości w ramach promocji Sołectwa - apelują organizatorzy.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze