Reklama

Zniszczenia i bałagan po nocnych imprezach

06/07/2020 14:55

Gminny Ośrodek Sportu, Turystyki i Rekreacji w Wińsku apeluje do mieszkańców o szanowanie miejsc  wypoczynku.

- Bardzo cieszymy się, że lubicie spędzać wolny czas na gminnych obiektach. Wielu z Was korzysta ze sprzętów do ćwiczeń, placów zabaw, parków, ławek - czytamy na fanpage GOSTiR-u. - Niestety, ostatnio zauważyliśmy, że nasze wspólne dobro jest niszczone. W piątek rano ogromne ilości śmieci znaleziono na scenie pomiędzy GOSTiR-em a szkołą w Wińsku. Poprzewracane ławki, pomalowane drewniane elementy, butelki i puszki. Nie lepiej było przy placu zabaw. Tu ktoś palił grilla, a węgiel wyrzucił na trawnik. - Posprzątaliśmy - informują pracownicy ośrodka. - W poniedziałek rano (6 lipca)  scena i teren wokół niej znów był zasypany śmieciami. Nasz pracownik ponownie uprzątnął teren. Apelujemy, abyście korzystając z obiektów zostawiali po sobie porządek - proszą.  - Mamy nadzieję, że to były jedynie incydenty. Jeśli sytuacja będzie się powtarzać, będziemy zmuszeni podjąć zdecydowane kroki.

/źródło: GOSTIR Wińsko/

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości