Reklama

Znów ponad dwa tysiące zarażeń koronawirusem w regionie

07/11/2020 10:39

- Mamy 2045 nowych przypadków zakażenia koronawirusem na Dolnym Śląsku - informuje biuro wojewody. 

Nowo zdiagnozowane osoby pochodzą z Wrocławia, Wałbrzycha, Legnicy i Jeleniej Góry oraz powiatów: bolesławieckiego, dzierżoniowskiego, głogowskiego, górowskiego, jaworskiego, jeleniogórskiego, kamiennogórskiego, kłodzkiego, legnickiego, lubańskiego, lubińskiego, lwóweckiego, milickiego, oleśnickiego, oławskiego, polkowickiego, strzelińskiego, średzkiego, świdnickiego, wałbrzyskiego, wołowskiego, wrocławskiego, ząbkowickiego, zgorzeleckiego i złotoryjskiego.

W sumie liczba osób zakażonych koronawirusem w województwie dolnośląskim: 31 507. 

Reklama

Aktualne dane dla województwa dolnośląskiego:

liczba osób objętych kwarantanną lub izolacją: 32 690,

liczba osób objętych nadzorem epidemiologicznym: 2397,

liczba osób hospitalizowanych: 1477,

liczba osób wyleczonych z COVID-19: 11 030.

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości