Reklama

Zobacz jak wyglądał Plebiscyt Sportowy Gminy Wołów!

04/04/2019 20:55
22 marca 2019 roku w Wołowskim Ośrodku Kultury miała miejsce oficjalna Gala Gminnego Plebiscytu Sportowego. Pełną relację z wydarzenia publikowaliśmy w poprzednim numerze Kuriera Gmin (data wydania: 28 marca 2019 roku). Rozstrzygnięcie plebiscytu sportowego gminy Wołów, było okazją do spotkania się środowiska sportowego. Tym, którzy go wygrali burmistrz Dariusz Chmura, Bartosz Granat, dyrektor OSiR, Rafał Borzyński, radny gminy Wołów i Robert Sadowski, dyrektor WOK wręczyli nagrody, dyplomy i wyróżnienia. Najpopularniejszym sportowcem została Magdalena Stec (Wiatr Wołów), trenerem Adam Zdobylak, Odra Lubiąż, a nadzieją Jessica i Kevin Pabisiak UKS Erka Kunice. W tym roku po raz pierwszy nagrodzono sekcję -Wolavia Wołów - tenis stołowy. Wszystkim gratulujemy, dziękujemy i do zobaczenia za rok! Galę poprowadzili: Marta Ringart-Orłowska, redaktor naczelna Kuriera Gmin oraz Rafał Zając, kierownik wydziału komunikacji i promocji społecznej. Organizatorem byli: Gmina Wołów, OSiR, Kurier Gmin. Relacja wideo -> http://kuriergmin.pl/sport/to-byly-emocje-zakonczyla-sie-gala-gminnego-plebiscytu-sportowego/
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości