Reklama

Zwycięzcy w konkursie „Unia lokalnie - pokaż to na zdjęciu!”

29/06/2018 15:07
Konkurs na najlepsze zdjęcie „pokazujące unię” w 52 lokalnych tytułach rozstrzygnięty. 52 redakcje gazet lokalnych zdecydowały. Nagrody-smartfony trafią do mieszkańców 16 województw, którzy najlepiej swoją fotografią uchwycili zmiany, jakie zaszły w Polsce dzięki środkom ze wspólnego budżetu Unii Europejskiej. Zrobili to romantycznie, artystycznie, na wesoło lub całkiem na pow ażnie. Ścieżki rowerowe, fontanny, place zabaw, odświeżone miasta, szybkie drogi – wiele już mamy, a czeka nas jeszcze więcej. Pełna lista laureatów TUTAJ  Zwycięzcą naszej redakcji Kurier Gmin został Sebastian Sufryd. Gratulacje!  Wszystkim uczestnikom dziękujemy, a zwycięzcom serdecznie gratulujemy!    Organizatorem konkursu „Unia lokalnie – pokaż to na zdjęciu!” jest Stowarzyszenie Gazet Lokalnych w ramach projektu „InForMe – Działania informacyjne w zakresie promocji Polityki Spójności przez media lokalne w Polsce” realizowany jest przy wsparciu finansowym Unii Europejskiej w ramach konkursu 2017CE16BAT063 „Wsparcie środków informacyjnych dotyczących polityki spójności UE”. Niniejsza publikacja odzwierciedla wyłącznie stanowisko autora. Komisja Europejska nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek użycie zawartych w niej informacji. 
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości