Reklama

Mikołajkowe świętowanie w gminie Wińsko

08/12/2023 08:50

6 grudnia mieszkańcy gminy Wińsko, a szczególnie ci najmłodsi świętowali Mikołajki. To wyjątkowe wydarzenie rozpoczęło się na rynku w Wińsku, gdzie zebrane dzieci wraz z dorosłymi wyczekiwały na nadejście Mikołaja.

Tradycyjnie już towarzyszyła temu wyjątkowemu momentowi Wójt Jolanta Krysowata-Zielnica, która wspólnie z Mikołajem dokonała uroczystego rozświetlenia dużej, pięknie udekorowanej choinki. Atmosferę podgrzewał taneczny rytm, a dzieci niecierpliwie czekały na niespodzianki od Świętego Mikołaja.

Po radosnym spotkaniu na rynku wszyscy przenieśli się do Gminnego Ośrodka Kultury (GOK), gdzie czekała na nich wspólna zabawa. Maluchy delektowały się słodkim poczęstunkiem, a na stołach pojawiły się gofry z bitą śmietaną. Rodzicom natomiast nie zabrakło aromatycznej kawy i herbaty, by mogli w spokoju delektować się chwilą.

Reklama

Mikołaj wręczył paczki

Niezapomnianym momentem było pojawienie się Mikołaja po raz kolejny, który obdarował dzieci świątecznymi paczkami. Uśmiechy, radość i podziękowania maluchów sprawiły, że to Mikołajkowe popołudnie na pewno na długo pozostanie w pamięci wszystkich uczestników.

zdjęcia: GOK Wińsko

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości