Reklama

11 listopada zapalono znicze w Hucie Pieniackiej

12/11/2019 10:19
Stowarzyszenie Orzeł Biały z Brodów otrzymało znicze zebrane w Wołowie, Starym Wołowie, Orzeszkowie i w Warzęgowie. - Dziękujemy dzieciom, rodzicom i nauczycielom za wsparcie Polaków na Wschodzie - mówią członkowie Stowarzyszenia. [video width="320" height="576" mp4="http://kuriergmin.pl/wp-content/uploads/2019/11/video-1573391594.mp4"][/video]  
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości