Reklama

Aktywne "Stowarzyszenie Lubiąż"

13/08/2023 12:05

Zaglądnęliśmy do Lubiąża, gdzie mieszkańcy działający w "Stowarzyszeniu Lubiąż" czynnie biorą udział w poprawieniu wizerunku swojej miejscowości. Tym razem prace porządkowe wykonywane były w okolicach ul. Św. Jadwigi. Przy klombie znajdującym się na wjeździe, na ulicę nawieziono i wyrównano ziemię, a w niedługim czasie nasadzone będą tam nowe rośliny. Również, w ostatnim czasie naprawiona została studnia św. Jadwigi. Członkowie "Stowarzyszenia Lubiąż" wymienili tłok, dzięki czemu studnia po dłuższej przerwie zaczęła ponownie działać. Oby tak dalej!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości