Reklama

Apokalipsa będzie świętować swoje 40-lecie na Dniach Wołowa

12/05/2024 11:23

Znamy już pierwszych artystów, którzy pojawią się na wołowskiej scenie podczas Dni Miasta. Do tego grona dołączyła Apokalipsa, która świętuje w tym roku 40 lat istnienia.

Dni Wołowa odbędą się w piątek i sobotę - 14 i 15 czerwca 2024 r. Scena stanie przy murach miejskich, przy ul. Jana Pawła II. Gmina Wołów ujawniła część wykonawców, którzy na niej wystąpią. Na scenie zagrają: Cyrko, Andre, TKM i Marcus Arent. Do tej grupy dołącza również wołowska Apokalipsa, zespół dobrze znany mieszkańcom powiatu. W tym roku Apokalipsa świętuje swoje 40-lecie. Gratulujemy tak długiego stażu na scenie i życzymy kolejnych owocnych lat z muzyką. Apokalipsa zagra w drugi dzień Dni Wołowa - 15 czerwca. 

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości