Reklama

Awans zawodowy dolnobrzesloch nauczycielek

30/08/2025 11:38

27 sierpnia w murach Urzędu Miejskiego w Brzegu Dolnym odbyły się postępowania egzaminacyjne dla nauczycieli ubiegających się o awans zawodowy na stopień nauczyciela mianowanego.

Wszystkie cztery nauczycielki z placówek oświatowych naszej gminy zakończyły egzamin z wynikiem pozytywnym, potwierdzając tym samym swoje wysokie kwalifikacje, zaangażowanie oraz pasję do pracy z dziećmi i młodzieżą.

  • Karolina Szwak – nauczyciel języka polskiego w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 2 w Brzegu Dolnym.
  • Katarzyna Styczeń – nauczyciel świetlicy w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 1 w Brzegu Dolnym.
  • Katarzyna Kluza – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 3 w Brzegu Dolnym.
  • Karolina Kuriata – nauczyciel wychowania przedszkolnego w Przedszkolu Samorządowym nr 1 w Brzegu Dolnym.

 

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości