27 sierpnia w murach Urzędu Miejskiego w Brzegu Dolnym odbyły się postępowania egzaminacyjne dla nauczycieli ubiegających się o awans zawodowy na stopień nauczyciela mianowanego.
Wszystkie cztery nauczycielki z placówek oświatowych naszej gminy zakończyły egzamin z wynikiem pozytywnym, potwierdzając tym samym swoje wysokie kwalifikacje, zaangażowanie oraz pasję do pracy z dziećmi i młodzieżą.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze