Gmina Brzeg Dolny informuje o pracach naprawczych prowadzonych przez PCC Rokita.
PCC Rokita prowadzi działania związane z usunięciem nieszczelności, która została zlokalizowana na Osiedlu Fabrycznym. Jak przekazuje spółka, konieczna okazała się wymiana fragmentu kolektora zasilającego, dlatego rozpoczęto już prace przygotowawcze.
Obecnie teren wykopu został odpowiednio zabezpieczony. Na uszkodzonym odcinku rurociągu zamontowano tymczasową obejmę, która ma ograniczyć wyciek wody do czasu wykonania właściwej naprawy.
Zgodnie z przekazaną informacją, zakończenie prac oraz pełne wznowienie dostaw ciepła planowane jest na 17 listopada 2025 r. (poniedziałek), do godziny 17:00.
Mieszkańcy są proszeni o cierpliwość oraz zachowanie ostrożności w rejonie prowadzonych prac.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze