Reklama

Awaria wodociągu w gminie Wołów. Pełczyn i Wróblewo bez wody

24/11/2025 11:19

Przedsiębiorstwo Wodno-Kanalizacyjne w Wołowie poinformowało o awarii sieci wodociągowej, która spowodowała przerwy w dostawie wody w dwóch miejscowościach: Pełczynie oraz Wróblewie.

Zgodnie z komunikatem, prace naprawcze już trwają, a przywrócenie pełnego zasilania w wodę planowane jest do godziny 14:00 w poniedziałek, 24 listopada.

Mieszkańcy proszeni są o zachowanie ostrożności przy korzystaniu z instalacji wodnych oraz – jeśli to możliwe – ograniczenie zużycia wody z zapasów.

 

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości