W Liceum Ogólnokształcącym w Brzegu Dolnym uczniowie wystawili "Balladynę".
- Po raz pierwszy nasza szkoła stała się teatrem - nastrój, listopadowy mrok, muzyka, światło… Grupa teatralna Tragiczni komicy 2 wystawiła na scenie ,,Balladynę” - relacjonuje dolnobrzeski ogólniak. - Zaprosiliśmy do siebie wszystkich mieszkańców Brzegu Dolnego i przyszło ich wielu. Nastrój niepokoju i zadumy towarzyszył wszystkim dzięki twórczej i ciężkiej pracy grupy teatralnej. Widzowie mieli możliwość zakupu cegiełek, z których dochód przeznaczamy na zakup profesjonalnego sprzętu nagłaśniającego. Po spektaklu czekali na publiczność aktorzy, by przy kawie i ciastku porozmawiać i wymienić spostrzeżenia. Wszystkim bardzo serdecznie dziękujemy za pomoc i obecność.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze