Reklama

Będą remontować kościół w Radeczu. Umowa została podpisana

29/07/2024 13:27

Burmistrz Ireneusz Fura podpisał dzisiaj umowę z parafią pw. Podwyższenia Krzyża Świętego w Rościsławicach reprezentowaną przez ks. Mariana Rapacza.

Umowa dotyczy przyznania dotacji na realizację zadania pn. „Prace konserwatorskie, restauratorskie, roboty budowlane przy zabytku - kościół filialny pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Radeczu – etap II”. 

Gmina Brzeg Dolny uzyskała rządowe wsparcie na ten cel z II edycji Rządowego Programu Odbudowy Zabytków. Kwota promesy wynosi blisko 489 tys. zł, natomiast wartość zadania 498 tys. zł. 

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 29/07/2024 13:43
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości