W Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 3 w Brzegu Dolnym odbyło się edukacyjne spotkanie z policjantami, poświęcone bezpieczeństwu podczas ferii zimowych. W zajęciach uczestniczyły dzieci z oddziałów przedszkolnych oraz uczniowie klas pierwszych.
Funkcjonariusze przypomnieli najmłodszym najważniejsze zasady bezpiecznego spędzania wolnego czasu – od poruszania się po drodze, przez zabawy na śniegu, aż po ostrożność podczas korzystania z sanek i innych sprzętów zimowych.
Na zakończenie spotkania każde dziecko otrzymało elementy odblaskowe, które zwiększą ich widoczność i bezpieczeństwo podczas zimowych spacerów.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze