Reklama

„Bezpieczne Ferie” w ZSP nr 3 w Brzegu Dolnym

28/01/2026 16:59

W Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 3 w Brzegu Dolnym odbyło się edukacyjne spotkanie z policjantami, poświęcone bezpieczeństwu podczas ferii zimowych. W zajęciach uczestniczyły dzieci z oddziałów przedszkolnych oraz uczniowie klas pierwszych.

Funkcjonariusze przypomnieli najmłodszym najważniejsze zasady bezpiecznego spędzania wolnego czasu – od poruszania się po drodze, przez zabawy na śniegu, aż po ostrożność podczas korzystania z sanek i innych sprzętów zimowych.

Na zakończenie spotkania każde dziecko otrzymało elementy odblaskowe, które zwiększą ich widoczność i bezpieczeństwo podczas zimowych spacerów.

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości