Jak co roku, 1 listopada – w dniu Wszystkich Świętych – Gmina Wołów zapewni mieszkańcom bezpłatny transport autobusowy na Cmentarz Komunalny przy ul. Rawickiej.
Władze gminy zachęcają, by w tym szczególnym dniu skorzystać z komunikacji publicznej zamiast z samochodu. To rozwiązanie ma nie tylko ułatwić dojazd do nekropolii, ale też zmniejszyć natężenie ruchu w mieście i w okolicach cmentarza, gdzie każdego roku panuje wzmożony ruch.
Bezpłatne autobusy będą kursować przez cały dzień, umożliwiając mieszkańcom Wołowa spokojne i bezpieczne odwiedzanie grobów bliskich.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Jaki bezpłatny? Opłacili go wszyscy mieszkańcy gminy w daninach .
Jaki bezpłatny? Opłacili go wszyscy mieszkańcy gminy w daninach .