Reklama

Bezpłatne autobusy na cmentarz w Wołowie w dniu Wszystkich Świętych

27/10/2025 14:58

Jak co roku, 1 listopada – w dniu Wszystkich Świętych – Gmina Wołów zapewni mieszkańcom bezpłatny transport autobusowy na Cmentarz Komunalny przy ul. Rawickiej.

Władze gminy zachęcają, by w tym szczególnym dniu skorzystać z komunikacji publicznej zamiast z samochodu. To rozwiązanie ma nie tylko ułatwić dojazd do nekropolii, ale też zmniejszyć natężenie ruchu w mieście i w okolicach cmentarza, gdzie każdego roku panuje wzmożony ruch.

Bezpłatne autobusy będą kursować przez cały dzień, umożliwiając mieszkańcom Wołowa spokojne i bezpieczne odwiedzanie grobów bliskich

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    PiS. da - niezalogowany 2025-10-27 17:11:35

    Jaki bezpłatny? Opłacili go wszyscy mieszkańcy gminy w daninach .

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości