Od kilku tygodni w Brzegu Dolnym, szczególnie na osiedlu Fabrycznym słychać dziwne dudnienie, które trwa do późnych godzin wieczornych. Jak już wiemy, PCC Rokita wyburza stare budynki. Słyszycie te odgłosy? [video width="368" height="656" mp4="http://kuriergmin.pl/wp-content/uploads/2019/12/video-1576569553.mp4"][/video]
Komentarze