
Następnie, o godzinie 9:30, w sali gimnastycznej szkoły miała miejsce uroczysta gala inaugurująca jubileusz, podczas której zabrzmiały słowa wdzięczności, wspomnień i refleksji. O godzinie 10:00 odbył się program artystyczny przygotowany przez uczniów, a także wystąpienia okolicznościowe zaproszonych gości, wśród których znaleźli się dawni nauczyciele, absolwenci oraz przyjaciele szkoły.

Kurier Gmin
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze