Reklama

Burmistrz wyruszył z mieszkańcami na wyprawę w góry

23/10/2024 16:34

Mieszkańcy, sołtysi, rady sołeckie wspólnie spędzili czas na wycieczce w Szklarskiej Porębie i okolicach. Inicjatorem wycieczki był Ireneusz Fura, burmistrz Brzegu Dolnego, który razem z mieszkańcami spędził czas w górach. Razem z Mirosławem Dawidowiczem, przewodniczącym Rady Miejskiej towarzyszyli mieszkańcom w górskich i nie tylko wędrówkach. Był czas i na zabawę, na zwiedzanie i na szkolenia. Mieszkańcy wrócili zadowoleni dziękując organizatorom za miło spędzony czas.

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości