Mieszkańcy, sołtysi, rady sołeckie wspólnie spędzili czas na wycieczce w Szklarskiej Porębie i okolicach. Inicjatorem wycieczki był Ireneusz Fura, burmistrz Brzegu Dolnego, który razem z mieszkańcami spędził czas w górach. Razem z Mirosławem Dawidowiczem, przewodniczącym Rady Miejskiej towarzyszyli mieszkańcom w górskich i nie tylko wędrówkach. Był czas i na zabawę, na zwiedzanie i na szkolenia. Mieszkańcy wrócili zadowoleni dziękując organizatorom za miło spędzony czas.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze