Burmistrz Brzegu Dolnego informuje o możliwości zgłaszania się mieszkańców gminy do udziału w debacie nad raportem o stanie gminy za 2022 rok (raport jest dostępny na stronie www.bip.brzegdolny.pl w zakładce Raport o stanie gminy).
Debata nad raportem odbędzie się na sesji absolutoryjnej zaplanowanej na 22 czerwca 2023 r. (czwartek).
Zgłoszenia do udziału w debacie przyjmowane będą do dnia 21 czerwca br. (środa) w Biurze Rady Miejskiej (budynek główny, I piętro, pok. 7) w godzinach pracy Urzędu Miejskiego. Zgłoszenie powinno być poparte podpisami co najmniej 20 osób.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze