Reklama

Burmistrz zaprasza do debaty nad stanem gminy

13/06/2023 18:34

Burmistrz Brzegu Dolnego informuje o możliwości zgłaszania się mieszkańców gminy do udziału w debacie nad raportem o stanie gminy za 2022 rok (raport jest dostępny na stronie www.bip.brzegdolny.pl w zakładce Raport o stanie gminy).

Debata nad raportem odbędzie się na sesji absolutoryjnej zaplanowanej na 22 czerwca 2023 r. (czwartek).
Zgłoszenia do udziału w debacie przyjmowane będą do dnia 21 czerwca br. (środa) w Biurze Rady Miejskiej (budynek główny, I piętro, pok. 7) w godzinach pracy Urzędu Miejskiego. Zgłoszenie powinno być poparte podpisami co najmniej 20 osób.

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości