Taką informację otrzymaliśmy od naszego Czytelnika.
Podczas służby funkcjonariusze z wołowskiej policji 3-krotnie podejmowali interwencje wobec pijanych mężczyzn, którzy na skutek spożytej zbyt wielkiej ilości alkoholu leżeli na chodniku, przy śmietniku oraz przed sklepem. Funkcjonariusze mogli szybko działać dzięki reakcji mieszkańców, którzy dzwonili na numer alarmowy. Policjanci wciąż apelują, aby nie pozostawiać takich osób samym sobie.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze