Reklama

Byli pijani, leżeli na chodniku. Interwencje policjantów z Wołowa

30/01/2024 11:28

Taką informację otrzymaliśmy od naszego Czytelnika.

Podczas służby funkcjonariusze z wołowskiej policji 3-krotnie podejmowali interwencje wobec pijanych mężczyzn, którzy na skutek spożytej zbyt wielkiej ilości alkoholu leżeli na chodniku, przy śmietniku oraz przed sklepem. Funkcjonariusze mogli szybko działać dzięki reakcji mieszkańców, którzy dzwonili na numer alarmowy. Policjanci wciąż apelują, aby nie pozostawiać takich osób samym sobie. 

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości