W sobotę, 6 lipca w OSP Brzeg Dolny odbyły się ćwiczenia z ratownictwa wodnego.
- Pogoda sprzyjała naszym działaniom, a strażacy doskonalili swoje umiejętności na rzece Odrze - informuje dolnobrzeska jednostka. - W trakcie ćwiczeń przypomniano zasady BHP, przeprowadzono manewry łodzią w nurcie wodnym oraz sprawdzano różne techniki slipowania łodzi. Te szkolenia mają na celu podniesienie poziomu gotowości i skuteczności strażaków w sytuacjach kryzysowych.

źródło: OSP Brzeg Dolny
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze