Reklama

Cztery pary świętowały Złote Gody

02/09/2024 12:34

We wtorek 27 sierpnia odbyła się szczególna uroczystość w Urzędzie Stanu Cywilnego w Wołowie.

Cztery pary małżeńskie świętowały w wołowskim Ratuszu swój jubileusz 50-lecia związku małżeńskiego. Złote Gody obchodzą w tym roku: Marianna i Józef Hańczykowie, Franciszka i Józef Stankiewiczowie, Barbara i Mieczysław Jędrusikowie, Wiktoria i Ryszard Grusiowie.

Dariusz Chmura - burmistrz gminy Wołów osobiście pogratulował Jubilatom życząc jednocześnie kolejnych wspólnie spędzonych lat w zdrowiu i wzajemnym poszanowaniu.

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 02/09/2024 12:38
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości