Czytelnicy skarżą się na zamkniętą kasę biletową na dworcu PKP w Wołowie. Sprawę wyjaśniają wołowscy urzędnicy.
Okazuje się, że pomieszczenie poczekalni wraz z kasą biletową były zamknięte z uwagi na nierozstrzygnięty dotąd przetarg na obsługę kasy PKP. W
- Jako Urząd Miejski w Wołowie nie zostaliśmy jednak powiadomieni o fakcie zaprzestania pracy kasy biletowej. O tym, że kasa i pomieszczenie poczekalni są zamknięte dla pasażerów, dowiedzieliśmy się z telefonów od mieszkańców. Sprawa jest obecnie wyjaśniania - wyjaśniają urzędnicy. Od jutra poczekalnia będzie otwierana o godzinie 6:00. Nie mamy natomiast informacji, kiedy zostanie ponownie otwarta kasa biletowa.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Urząd Miejski w Wołowie jak miał zostać poinformowany jak tam covid panuje i pozamykali się... a pan Wojewoda to wpadnie na otwarcie kasy biletowej?? znowu będzie szopka jak z pociągami KD... śmiech na sali najpierw zamknięcie a potem huczne otwarcie taka kiełbasa przedwyborcza popatrzcie jacy my jesteśmy dobrzy znowu uruchomiliśmy kasę biletowa...
Urząd Miejski w Wołowie jak miał zostać poinformowany jak tam covid panuje i pozamykali się... a pan Wojewoda to wpadnie na otwarcie kasy biletowej?? znowu będzie szopka jak z pociągami KD... śmiech na sali najpierw zamknięcie a potem huczne otwarcie taka kiełbasa przedwyborcza popatrzcie jacy my jesteśmy dobrzy znowu uruchomiliśmy kasę biletowa...