Wołowski magistrat zaprasza mieszkańców do udziału w spotkaniu dotyczącym programu "Czyste Powietrze" prowadzonym przez Żanetę Borutko Doradcę Energetycznego z Wojewódzkiego Funduszy Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej we Wrocławiu oraz szkoleniu, które organizuje Urząd Skarbowy w Wołowie. Tematem szkolenia będzie ulga termomodernizacyjna. Oba wydarzenia odbędą się już 14 grudnia o godzinie 13:00 w Wołowskim Ośrodku Kultury przy ul. Sikorskiego 6.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze