Reklama

Czyste powietrze. Zaproszenie na spotkanie w Wołowie

13/12/2021 12:07

Spotkanie i szkolenie odbędą się 14 grudnia o godzinie 13:00

Wołowski magistrat zaprasza mieszkańców do udziału w spotkaniu dotyczącym programu "Czyste Powietrze" prowadzonym przez Żanetę Borutko Doradcę Energetycznego z Wojewódzkiego Funduszy Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej we Wrocławiu oraz szkoleniu, które organizuje Urząd Skarbowy w Wołowie. Tematem szkolenia będzie ulga termomodernizacyjna. Oba wydarzenia odbędą się już 14 grudnia o godzinie 13:00 w Wołowskim Ośrodku Kultury przy ul. Sikorskiego 6.

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości