Dziś w Urzędzie Miejskim w Wołowie odbyła się wyjątkowa uroczystość – pożegnanie Danuty Granat, która po 39 latach pracy w Urzędzie Miejskim zdecydowała się przejść na zasłużoną emeryturę.
- Pani Danuta przez niemal cztery dekady była nie tylko bardzo dobrym pracownikiem, lecz także osobą niezwykle oddana swojej pracy i mieszkańcom naszego miasta. Zawsze służyła pomocą, życzliwością i serdecznym uśmiechem, zyskując sympatię i szacunek współpracowników oraz mieszkańców - podkreśla wołowski magistrat.
Podczas uroczystości nie zabrakło ciepłych słów, wspomnień i podziękowań za wszystkie lata sumiennej służby. W imieniu całego Urzędu Miejskiego kierownictwo oraz współpracownicy wyrazili wdzięczność za profesjonalizm, rzetelność i ogromne serce, jakie pani Danuta wkładała w wykonywaną pracę.
„Dziękujemy za wszystkie wspólne lata, za poświęcenie i serce włożone w służbę mieszkańcom.” – podkreślono podczas spotkania.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze