Reklama

Deklarację należy złożyć do 30 czerwca

22/06/2022 14:39

Urząd Miejski w Wołowie przypomina o konieczności złożenia deklaracji.

Tylko do  30 czerwca 2022 roku, właściciele lub zarządcy budynków mają czas na złożenie deklaracji do Centralnej Ewidencji Emisyjności Budynków. Obowiązek dotyczy wszystkich właścicieli lub zarządców budynków, w których są zainstalowane źródła ciepła.

- W przypadku niewywiązania się przez właściciela lub zarządcę nieruchomości z obowiązku złożenia deklaracji dotyczącej źródeł ciepła w ustawie o termomodernizacji przewidziano sankcje w postaci kary grzywny - przypominają urzędnicy.

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości