Urząd Miejski w Wołowie przypomina o konieczności złożenia deklaracji.
Tylko do 30 czerwca 2022 roku, właściciele lub zarządcy budynków mają czas na złożenie deklaracji do Centralnej Ewidencji Emisyjności Budynków. Obowiązek dotyczy wszystkich właścicieli lub zarządców budynków, w których są zainstalowane źródła ciepła.
- W przypadku niewywiązania się przez właściciela lub zarządcę nieruchomości z obowiązku złożenia deklaracji dotyczącej źródeł ciepła w ustawie o termomodernizacji przewidziano sankcje w postaci kary grzywny - przypominają urzędnicy.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze