Wczoraj dzieci i młodzież z przedszkoli i szkół podstawowych dekorowała choinki na terenie miasta.
Przed ratuszem, przy murach miejskich oraz przed Wołowskim Ośrodkiem Kultury dzieci pod opieką nauczycieli pięknie ozdobiły drzewka świąteczne.
- W imieniu mieszkańców gminy Wołów dziękuję przedszkolakom, uczniom szkół podstawowych oraz ich opiekunom za tak pięknie ozdobienie naszego miasta - mówi burmistrz Dariusz Chmura. - Jestem przekonany, iż zaangażowanie włożone w strojenie choinek, pozwoli mieszkańcom, poczuć atmosferę zbliżających się świąt Bożego Narodzenia.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze