Z tym apelem zwrócił się do policjantów w całym kraju komendant główny policji.
– Policjantki i policjanci, w pędzącym, pełnym niebezpieczeństw świecie zatrzymajmy się – zaapelował Jarosław Szymczyk, komendant główny policji. – 5 grudnia – o godz. 17:00 niech w całym kraju zabrzmią syreny naszych radiowozów. Oddajmy część Naszym Kolegom, którzy zginęli podczas wykonywania obowiązków Policjanta. Pokażmy jedność i pamięć o naszych poległych kolegach.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze