Na wydarzenie zaprasza wołowski magistrat. Akcja rozpocznie się o godzinie 10 i potrwa do 13.
Celem spotkania będzie uświadomienie mieszkańców o działaniach ekologicznych, którymi na co dzień zajmuje się Wydział Środowiska i Rolnictwa. Będą to:
- czyste powietrze.
- pielęgnacja i wycinka drzew.
- opieka nad zwierzętami bezdomnymi i dzikimi.
- gospodarka odpadami.
Organizatorzy zapraszają na pogadanki, mini konkursy i upominki.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze