W ubiegły czwartek w sali kameralnej WOK odbyły się eliminacje gminne w XXVI Dolnośląskim Konkursie Recytatorskim PEGAZIK organizowany przez Kłodzki Ośrodek Kultury. W kategorii młodszej zaprezentowało się 19 uczestników, a w grupie starszej mogliśmy wysłuchać 7 występów.
Wyniki przedstawiają się następująco:
Kategoria młodsiI miejsce - Nadia Szewczyk
II miejsce - Róża Andrusyna
III miejsce Hanna Ochlik
Wyróżnienie - Anna Baksalary
Kategoria starsi:
I miejsce - Maria Kuczma
II miejsce - Zuzanna Opulska
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze