Interesujące zajęcia odbyły w Szkole Podstawowej nr 2 w Wołowie.
Uczniowie wołowskiej dwójki kolejny raz uczestniczyli w zajęciach filmowych, w ramach projektu pt.: Środa z Filmem Animowanym. Tym razem przygotowali zimowo - świąteczną scenografię. Na zajęciach wykazali się kreatywnością, zdolnościami artystycznymi oraz miło spędzili czas na przygotowaniu świątecznego filmiku.
Już wkrótce - jak informuje szkoła - premiera świątecznego filmu. Zajęcia prowadziła Karolina Sobieska z Wołowskiego Ośrodka Kultury.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze