Dziś w Wołowie odbył się II Wołowski Piknik Motocyklowy.
Do Wołowa zjechali tłumnie pasjonaci motocykli. Było głośno i wesoło. Prezentujemy galerię zdjęć z tego wydarzenia. Relacja w przyszłym numerze Kuriera Gmin. Tymczase trwają w Wołowie jeszcze Dni Miasta. Przed nami kolejne emocje i rockowa muzyka!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze