Wczoraj, 11 stycznia 2025 roku, hala widowiskowa MOSIR przy ul. Wilczej 8 w Brzegu Dolnym zamieniła się w przestrzeń wypełnioną muzyką. Noworoczna Gala Piosenki Filmowej i Musicalowej przyciągnęła licznie zgromadzoną publiczność, która miała okazję podziwiać wyjątkowe występy artystów.
W trakcie wieczoru wystąpiła Wrocławska Orkiestra Festiwalowa Johanna Straussa, a także Chór Kameralny Politechniki Wrocławskiej, który zaprezentował swoje umiejętności wokalne i instrumentalne, grając na gitarach basowej i elektrycznej oraz na perkusji.
Publiczność miała okazję usłyszeć niezapomniane utwory z najpopularniejszych filmów i musicali, takich jak "Król Lew", "Kotów", "Chicago", "Grease", "Kraina Lodu" czy "Dirty Dancing". Repertuar, pełen emocji i różnorodności, pozwolił słuchaczom przenieść się w świat kultowych produkcji i magii muzyki.
Organizatorzy zadbali, aby wydarzenie było dostępne dla wszystkich mieszkańców. Osoby posiadające ważną Dolnobrzeską Kartę Mieszkańca mogły odebrać bezpłatne wejściówki w kasie DOK, zaś pozostałe bilety były sprzedawane w cenie 100 zł.
Wydarzenie zakończyło się gromkimi brawami, a zadowolona publiczność opuszczała halę z uśmiechami na twarzach.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Koncert Noworoczny 2025 był najlepszy w całej historii koncertów noworocznych które odbywają się w Brzegu Dolnym. Orkiestra oraz soliści zaprezentowali się na ŚWIATOWYM ( podkreślam) światowym poziomie . Poczuliśmy się jak na najlepszych koncertach na świecie ! Uczta duchowa oderwała nas od codzienności, szkoda, że bis był tylko jeden ... Jeśli nowo wybrana władza nie będzie miała chęci lub finansów na kontynuowanie tych koncertów, prosimy o bilety tylko płatne . Warto zapłacić za wydarzenie na tak światowym poziomie. Jestem pewien, że przy wszystkich płatnych biletach, sala była by i tak wypełniona w 100 % .
Koncert Noworoczny 2025 był najlepszy w całej historii koncertów noworocznych które odbywają się w Brzegu Dolnym. Orkiestra oraz soliści zaprezentowali się na ŚWIATOWYM ( podkreślam) światowym poziomie . Poczuliśmy się jak na najlepszych koncertach na świecie ! Uczta duchowa oderwała nas od codzienności, szkoda, że bis był tylko jeden ... Jeśli nowo wybrana władza nie będzie miała chęci lub finansów na kontynuowanie tych koncertów, prosimy o bilety tylko płatne . Warto zapłacić za wydarzenie na tak światowym poziomie. Jestem pewien, że przy wszystkich płatnych biletach, sala była by i tak wypełniona w 100 % .