Reklama

Gminna komunikacja ma ruszyć już niebawem

25/12/2024 10:09

Gmina Brzeg Dolny znalazła się wśród 49 dolnośląskich gmin, które otrzymają dofinansowanie do przewozów autobusowych o charakterze użyteczności publicznej w ramach ustawy o Funduszu Rozwoju Przewozów Autobusowych. - Oznacza to, że po wyborze wykonawcy usługi transportowej w ramach przetargu, który gmina ogłosiła 19.12.2024 r., będziemy mogli korzystać z pilotażowego programu komunikacji gminnej z dopłatą do każdego wozokilometra w wysokości 3 zł - informuje dolnobrzeski magistrat. 

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości